Tinklaraštis

Atvirų durų dienos atgarsiai 

Balandžio 20d., buvo reikšminga visiems mūsų padaliniams, antrus metus  iš eilės sklandžiai ir sėkmingai įvyko Atvirų durų diena. Palangos vasaros parkas, Kurortų pramogos, Van Wurst, Melt in Palanga ir Palangos spurgytės, plačiai atvėrė duris ir draugiškai bei geranoriškai priėmė daugiau nei 50 susidomėjusių sezoniniu darbu mūsų padaliniuose. 

Renginyje dalyvavęs jaunimas aktyviai  dalyvavo ir domėjosi visomis galimybėmis vasarą praleisti darbingai ir turiningai. Šios dienos metu visi susirinkę galėjo susipažinti kokias pramogas teikia Palangos vasaros parkas, susipažinti su Kurortų pramogų dviračių įvairove bei išbandyti elektrinį traukinuką, pasivaišinti skaniausiomis Palangos spurgytėmis, pasišildyti Van Wurst terasoje ir iš arti apžiūrėti Melt in Palanga spalvingus kambarius. 

Viso į renginį užsiregistravo 69 dalyviai, iš jų atvyko 43 ir tą pačią dieną dėl įdarbinimo sutarta su 14 darbuotojų. Apie renginį būsimi darbuotojai didžiąją dalimi sužinojo iš Facebook paskelbto renginio, skelbimo mokyklose, užimtumo tarnybos bei jaunimo erdvės. Atvirų durų diena sudomino įvairaus amžiaus jaunimą, nuo 14m. iki 19m., daugiau nei 20 jų buvo 16 m amžiaus.

Į šį šiuolaikišką įdarbinimui  skirtą renginį atvyko  jaunimas iš viso pajūrio regiono, daugiausia iš Kretingos, Palangos ir Klaipėdos. Tačiau buvo atvykusių ir iš toliau – Marijampolė, Šiauliai, Kėdainiai. 

Dienos prisiminimai patys šauniausi ir džiuginatys mus, kaip darbdavius. Dar kartą supratome kokią didelę reikšmę turi atviras darbdavio  požiūris į būsimą darbuotoją, kaip  galima maloniai ir „neskausmingai“ užmegzti  atvirą tarpusavio bendrystės ryšį, ko pasekoje abi pusės bus patenkintos atliekamu darbu. 

Tad be jokios abejonės tai kartosime kitąmet ir tikime tai taps puikia mūsų tradicija, priartinančia darbuotoją prie darbdavio ir kuriančią atsakingą ir vertybėmis grįstą jauno žmogaus požiūrį į darbą. 

 

Orientacinės varžybos Palangoje

Orientacinės varžybos Palangoje: puikus būdas pažinti miestą ir smagiai praleisti laiką su draugais

Trūksta idėjų ką veikti su draugais, artimaisiais ar kolegomis – orientacinės varžybos gali būti viena iš įsimintinų pramogų.

Daugeliui žmonių Palangos miestas asocijuojasi su J. Basanavičiaus gatve, kuri yra kurorto veiksmo ir žmonių sūkurys. Tačiau šis kurortas yra kur kas daugiau nei tik suvenyrų kioskai ir garsi muzika sklindanti iš daugybės kavinių. Tai nuostabią ir įdomią istoriją turintis miestas, kuris nepalieka abejingų. Palangos „Kurortų Pramogos“ komanda sugalvojo idėją, kaip būtų galima pritraukti miesto svečius ir gyventojus ir paversti žinias apie Palangos miestą smagia pramoga.

Pas mus važiuodavo žmonės iš kitų miestų kad išsinuomoti dviračius ar velomobilius ir samdydavosi įmones iš Vilniaus, kad suorganizuotų jiems orientacines varžybas.   Todėl kilo mintis,  kad mes, turėdami inventorių, galime tokią paslaugą teikti patys. Viskas kilo ekspromtu. Mūsų įmonė yra už sportą ir sveiką gyvenimą, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti tokią paslaugą, kurios metu mūsų klientai ne tik susipažįsta su miestu, tačiau ir aktyviai leidžią laiką.“ pasakoja Palangos „Kurortų pramogos“ padalinio vadovė Indrė Ložytė.

Kaip gerai pažįsti miestą ir draugus?

Orientacinių varžybų metu susipažinsite su miesto istorija ir architektūra, smagiai pasivaržysite draugų ar kolegų kompanijoje, o taip pat savo nuotraukų albumą papildysite nuostabiomis nuotraukomis, kurios džiugins jus ilgą laiką. Tikriausiai nėra daug žmonių, kurie nėra buvę arba nežino apie Tiškevičių rūmus (Palangos gintaro muziejų), kurie yra ne tik įstabaus grožio, tačiau turi ir nuostabią istoriją. Tačiau „Kurortų Pramogos“ siekia supažindinti kuo daugiau miesto gyventojų ir svečių su miesto istorija ir architektūros perlais, kurie turi didelę vertę ir tikrai neapsiriboja vien Tiškevičių rūmais. Pasirinktas orientacinių varžybų modelis tai triguba nauda, kurią gauna poilsiautojai. Pirmiausia žinios ir atradimai, antra aktyvus laisvalaikis, žaidimas, kurio metu ne tik fiziškai būsite aktyvus, bet panaudosite visas savo žinias ir įgūdžius mįslėms ir užuominoms įminti. Trečia – nuostabi patirtis ir atsiminimai įamžinti nuotraukose, kurias turėsite ir galėsite džiaugtis dar daugybe laiko.

Orientacinės varžybos po Palangą puikus būdas linksmai atšvęsti šventę. Žaidime gali dalyvauti nuo 12 žmonių, todėl toks žaidimas puikiai tinka organizuojantiems mergvakarį, bernvakarį ar gimtadienį.

O gal būt norite sustiprinti ryšius su kolegomis ar gupiokais? Pasak Indrės Ložytės „Tai puiki proga pasidaryti komandos „team building’ą“ ir suartėti kaip komandai. Daugelis vėliau keliauja į kavinę toliau linksmai praleisti laiką ir svarbiausia pailsėti, nes visgi per orientacines numinama mažiausiai 10 km.  Tačiau šią mūsų pramogą renkasi ir aktyvios draugų kompanijos, norinčios ne tik pagulėti pajūryje, bet ir pasportuoti, bei pasivaržyti tarpusavyje.
Komandos suskirstomos po 3-4 žmones, kiekviena komanda išsirenka savo kapitoną, kuris bendraus su orientacinių varžybų organizatoriais ir laimi ta komanda, kuri greičiausiai įveikia visas užduotis ir grįžta į starto vietą. Laimėjusioji komanda būna apdovanota. Argi nesmagu?

Išbandykite save

Jeigu galvojate, kad gerai pažįstate Palangos miesto istoriją ir žinote visus įžymius miesto architektūros objektus, todėl jums bus lengva ir paprasta, pagalvokite dar kartą. Palangos kurortų pramogos neleis jums nuobodžiauti. Dalyvaudami orientacinėse varžybose, gausite 15 galvosūkių, kuriose rasite citatas, datas, užuominas ir kitas netiesiogines nuorodas į reikiamą vietą, todėl neužteks tiesiog gerai žinoti gatvių pavadinimus.

„Kurortų pramogos“ siekia laužyti pabodusias tradicijas ir suteikti džiaugsmo kiekvienam miesto gyventojui ar svečiui. Taip pat ragina į situacijas žiūrėti kitu kampu, kad patirtis būtų dar nuotaikingesnė ir liktų ilgai atsiminimuose. Padalinio vadovė pasakoja, kad žmones žaidime pagauna azartas ir kartais atsitinka kuriozinių situacijų „Vienas iš dalyvių netikėtai sušlapo daugiau negu reikėjo užduotyje ir negu tikėjosi…“ Taigi, gal net patys nežinote, kiek galite daug padaryti vardan pergalės, o šios orientacinės varžybos gali būti puikus būdas tai sužinoti.  Pažintis su miestu ir jo kultūra gali būti smagi, su daug juoko ir trupučio azartu. Šventes galima švęsti ne tik restorane su garsia muzika ir maistu, o ekskursijose galima dalyvauti ne tik einant paskui gidą. Pažinoti savo miestą yra garbė, o susipažinti su juo linksmai yra puiki galimybė, todėl Palangos „Kurortų Pramogos“ kviečia ja pasinaudoti!

Pramogos batutų parke ir vaikų žaidimų aikštelėje palangiškiams – nemokamos

Kaip ir praėjusiais metais, „Kurortų pramogos“ bei „Vakarinė Palanga“ tęsia tradiciją bei kviečia palangiškius rugsėjo 5-8 d. pramogauti nemokamai. Darželinukams siūlome apsilankymą 3 aukštų vaikų žaidimų aikštelėje, mokyklinio amžiaus vaikams – pramogas ant didžiausio batuto po atviru dangumi. Ypatingai laukiame organizuotų Palangos darželių bei moksleivių klasių apsilankymo. Raginame registruotis iš anksto +370 602 46161.

Šeimoms, auginančioms mažamečius vaikus rekomenduojame nemokamą pasivažinėjimą velomobiliais po kasmet vis gražėjančios Palangos gatves. Norint pasivažinėti velomobiliu, reikėtų užsukti į Vytauto g. 86 arba iš anksto registruotis tel. +370 699 92580