Reklama

Reklama

Titulinis / Reklama

Reklamos galimybės Palangoje

Esame įmonė, kuri reklama Palangoje užsiima daugiau nei 15 metų. Nuolatinis domėjimasis naujovėmis leidžia sėkmingai veiklą vykdyti ir toliau. Rūpinamės prasmingu laisvalaikio praleidimu Palangoje ir Šventojoje, todėl savo klientams nuomojame kokybiškus ir patogius dviračius, velomobilius, motorolerius, elektromobilius. Nuomos taškuose pažymėtuose „Kurortų pramogos“ logotipu, siekiame, kad kiekvienas rastų sau tinkamą transporto priemonę. Taip pat teikiame reklamos paslaugas ant velomobilių, reklaminių dviračių ir elektromobilių bei siūlome kitus reklamos būdus: reklaminius plotus ant palapinės, lipdukus ant dviračių ir kita.

Mūsų siūlomi reklamos būdai leidžia Jūsų ženklui disponuoti reklaminių plotų įvairove ant mūsų inventoriaus, todėl Jūsų reklama bus originali ir traukianti praeivių žvilgsnius. Reklama kurorte – tai puiki alternatyva įprastiems reklamos būdams ir geriausias būdas būti pastebėtiems!

Galime pasiūlyti reklamą ant velomobilių,elektromobilių, reklaminių triračių bei kitus reklamos būdus.

Kontaktai

reklama@kurortupramogos.lt

+370 607 33446

Reklama ant velomobilių

Reklama ant velomobilių yra viena pastebimiausių reklamos priemonių Palangoje. Kas yra velomobilis? Tai keturratė minama transporto priemonė, kuria vienu metu gali važiuoti 1 – 6 įvairaus amžiaus žmonės.

Nuomos punktuose velomobiliai populiarumu nenusileidžia dviračiams, dažnai net lenkia.Tai garantuoja, kad Jūsų reklama tikrai iškeliaus į miesto gatves. Šią transporto priemonę pamatys dviratininkai, automobilių vairuotojai ir, svarbiausia, praeiviai. Velomobilis – tai labai universali transporto priemonė – ja galima važiuoti ne tik gatvėmis, siauromis gatvelėmis, bet ir dviračių takais.

Reklama ant velomobilių

Ant Palangos traukinuko

Reklama ant Palangos traukinuko bus matoma visų Palangos svečių, kadangi jie važinėja pro pėsčiųjų pamėgtas gatves.

Elektromobilis – tai nedidelis, kompaktiškas elektra varomas automobiliukas. Elektromobilį sujungus su priekaba sudaromas šaunus traukinukas, kuriuo gali važiuoti net iki 13 suaugusių žmonių.  Elektromobilis itin populiari vasaros transporto priemonė Palangoje, kuri reguliariai kursuoja kurorto gatvėmis ir gatvelėmis. Elektromobilis savo neįprastu dizainu yra pastebimas Palangos gyventojų ir svečių. Tai puiki priemonė Jūsų gaminio ar paslaugos pristatymui. Elektromobilio reklaminiai plotai – šoninės elektromobilio sienelės, priekinė ir galinė dalys, stogas.

Reklama ant elektromobilių

Ant reklaminių triračių

Reklaminiai triračiai – tai pagal jūsų pageidavimą apipavidalinta transporto priemonė, kuri važinėja pagal iš anksto suderintą maršrutą. Vairuotojas vilki specialią aprangą ir gali dalinti reklamines skrajutes bei dalyvauti reklaminėse akcijos. Reklaminio triračio bendras reklaminis plotas – 4,32 m². Du plakatai (1095 mm x 1765 mm ) šviesdėžėje, ratų skydeliai (2 lipdukai).

Reklaminiai triračiai

Reklaminės palapinės

Palangoje – J. Basanavičiaus g. 33 / Birutės al. 32; Vytauto g. 86; Vytauto g. 74; Vytauto g. 64; Vytauto g. 42-4 / S.Dariaus ir S.Girėno g. 29; J. Basanavičiaus g. 43; Jūratės g. 36; Jūratės g. 19
Šventojoje –  Jūros g. 78 ir Kopų g. 17

Lipdukai ant dviračių rėmų

Jūsų prekės ženklui galime pasiūlyti užklijuoti lipdukus ant dviračio rėmo su prekės ženklo/įmonės vardu. Tai itin matoma reklamos vieta, dviračiu važiuojančiam žmogui, taip pat šis lipdukas būtų matomas, kol dviratis stovi nuomos punkte.