Reklama

Reklama

Titulinis / Reklama

Reklamos pasiūlymas Palangoje 2024!

Kasmet Palanga vasaros sezonu sulaukia vis daugiau svečių. Šis kurortas – ideali vieta būti pamatytiems, bei išgirstiems. Norite, kad kuo daugiau potencialių klientų sužinotų apie Jūsų prekinį ženklą? Tapkite matomiausi Palangoje!

Apie mus

Kurortų Pramogos – tai vienas didžiausių dviračių ir velomobilių nuomos tinklas Palangoje ir Šventojoje. Reklama ant velomobilių ar triračių – tai reklama, kuri gali pasiekti bet kurį Palangos kampelį.
Ir taip, teisingai supratote – Jūsų reklama gali atsidurti visuose šiuose taškuose. Apie galimus reklamos pasiūlymus žiūrėkite žemiau.

Palangos vasaros parkas – tai didžiausias batutų parkas po atviru dangumi Lietuvoje, įsikūręs prie J. Basanavičiaus gatvės. Šiame pramogų komplekse apstu veiklos kiekvienam – batutai po atviru dangumi,  išskirtinė Lietuvoje dar nematyta pramoga – ypatingas kliūčių ruožas Ninja Warrior,  patiems mažiausiems įkurta net 3 aukštų saugi, uždara žaidimų aikštelė, taip pat mini golfas, lynų trasa, karuselė, kartingai bei kitos pramogos. Ši vieta unikali tuo, kad įėjimas į parko teritoriją yra visiškai nemokamas – mokama tik už pramogas, tad miesto svečiai dažnai mėgsta ilsėtis čia esančiose sėdmaišių poilsio zonose. Palangos Vasaros Parkas – išskirtinė pramogų vieta prie Baltijos jūros. Palangos vasaros parką per sezoną aplanko apie 300 000 žmonių. Tai puiki vieta Jūsų reklamai pasiekti šeimas.
Parko teritorijoje yra šiuolaikiški, skandinaviško stiliaus svečių namai Melt in Palanga. Čia yra net 19 kambarių, kurių langai atsiveria į J. Basanavičiaus ar Palangos Vasaros Parko pusę.
Šalia esantis vokiškos virtuvės restoranas – Van Wurst, kuriame kviečiame paragauti išskirtinės kokybės vokiškų dešrainių, bei belgiškų bulvių patiekalų.

Galerija:

Partneriai: