Vaizdingas maršrutas link Šventosios

Vaizdingas maršrutas link Šventosios

Titulinis / Dviračių maršrutai / Vaizdingas maršrutas link Šventosios

Vaizdingas maršrutas link Šventosios yra ko gero mažiausiai atrastas dviračių maršrutas pajūryje. Nepaisant to, kad už Palangos ribų nesutiksite daug žmonių, galėsite mėgautis ramybe ir išties nuostabiais vaizdais.

Kelionę pradėkite nuo Palangos tilto ir važiuokite Meilės alėja iki kol atsidursite Naglio alėjoje. Važiuodami pravažiuosite Palangos upelį Ronžę. Dažnas miesto svečias šį pavadinimą žino, tačiau retas tai susieja su šiuo upeliu. Važiuodami Naglio alėja mėgausitės pajūrio oru ir pušų kvapu. Ilgainiui privažiuosite Naglio kalną. Tai vieta kurią norėjo užimti ir kryžiuočiai ir lietuviai, tačiau galiausiai tai tapo paprasčiausia kopa su mistine atmosfera ir istorijos dvelksmu. Važiuojant pajūriu pasieksite “Pasaulio kraštą”. Šioje vietoje jus nustebins upės įtekančios į jūrą grožis. Na ir maršruto pabaigoje atsidursite lietuvių taip pamėgtoje Šventojoje – o čia pamatysite, galbūt tik iš nuotraukų matytas, skulptūras ir ramią bet jaukią atmosferą.

Jei trūkta įspūdžių, o kojos dar nepavargę važiuokite toliau į šiaurę ir pasieksite Nidą… Taip, Nidą, tik Latvišką. Tai Latvijos pajūrio miestelis stovintis prie pat sienos su Lietuva. Na, o nuo Nidos galėsite nuvažiuoti iki Liepojos. Įspėjame, kad atstumas tikrai nemažas, tad dažnai nevažinėjantiems dviračiu kelionė iki Liepojos gali pasirodyti per sunki.

Puikių įspūdžių!

Dviračių maršrutas telefone