Vaizdingas maršrutas link Klaipėdos

Vaizdingas maršrutas link Klaipėdos

Titulinis / Dviračių maršrutai / Vaizdingas maršrutas link Klaipėdos

Vaizdingas maršrutas dviračiu link Klaipėdos tai labiausiai pajūrio gyventojų pamėgtas takas jungiantis Palangą ir Klaipėdą. Dažnas gyventojas šiuo maršrutu važiuoja net į darbą, o visą vasarą čia jaučiamas šurmulys ne tik dėl naujo ir gražaus tako, bet ir kvapą atimančių vaizdų. Paspaudę čia rasite kur išsinuomoti dviratį Palangoje.

Kelionę pradėkite ties Palangos tiltu ir ieškokite kelio į Meilės alėją. Pravažiuokite visą meilės alėją ir stebėkite poilsiautojų šurmulį, mėgaukitės Pajūrio oru ir dalinkitės šypsena. Ilgainiui privažiuosite įvažiaivmą į Palangos botanikos parką. Ten galite rinktis vieną kelią iš dviejų:

  1. Važiuokite per botanikos parką ir stebėkite gamtą Pakeliui pravažiuosite Birutės kalną ir atsimušite į neasfaltuotą žvyrkelį. Juo važiuokite į kairę iki kol grįšite į Vytauto gatvę. Vytauto gatvėje sukite dešinėn.
  2. Pasukite kairėn ir važiuokite iki Vytauto gatvės. Na, o tada į dešinę ir  visą laiką tiesiai.

Kuris kelias atrodo įdomesnis spręsti Jums, tačiau pasirinkus bet kurį kelią atsimušite į dviračių tako pabaigą. Nevažiuokite keliu kuriuo važiuoja automobiliai – pasukite dešinėn į asfaltuotą miško takelį. Pavažiavus mažiau nei klometrą atsidursite baigsis pušynas ir matysite kopas. Važiuodami tikrai nesukaiste nes visą kelią pūs švelnus pajūrio brizas, o iš dešinės girdėsis jūros ošimas. Jei tik yra noro, drąsiai stabtelkite ir išsimaudykite Jūroje. Ilgainiui privažiuosite Placio/Plazės ežerėlį. Sustokite ir pasigrožėkite vaizdu – ten rasite paukščių stebėjimo bokštelį. Važiuojant toliau privažiuosite Karklę. Ten galėsite pasimėgauti ramybe, nusipirkti šviežios žuvies bei pasigrožėti kraštovaizdžiu. Iškart už Karklės rasite “Olandų kepurės” skardį – vieną žymiausių Pajūrio objektų.

Mažoka įspūdžių? Važiuokite toliau dviračių taku nuo Olandų kepurės ir pasieksite Klaipėdos vasaros estradą. Na, o iš ten galėsite susipažinti ir su Uostamiesčiu. Taip pat kelionę galite tęsti pakele ir ties Giruliais rasite dviračių taką kuris nuves iki Melnragės papludymio Klaipėdoje.

Gerų įspūdžių

Dviračių maršrutas telefone