Istorinis maršrutas „Pažink Palangą“

Istorinis maršrutas „Pažink Palangą“

Titulinis / Dviračių maršrutai / Istorinis maršrutas „Pažink Palangą“

Istorinis dviračių maršrutas po Palangą padės Jums iš naujo pažinti Lietuvos vasaros sostinę. Išsinuomavus dviratį viename mūsų dviračių nuomos punktų, galėsite be jokių trikdžių važiuoti pažinti Palangos istorijos. Esame įsitikinę, kad atrasite tai, kio dar nesate matę.

Kelionę pradėkite nuo Palangos simbolio – tilto į Jūrą. Tai kone labiausiai lankoma vieta vasaros sezono metu Lietuvoje. Pasigrožėję vaizdu ramiai riedėkite Basanavičiaus gatve. Šioje gatvėje dviračių taką žymi rudų plytelių grindinys. Atsidūrę šios gatvės viduryje aplankykite Tremties ir rezistencijos muziejų. Ten pažinsite neramiąją Lietuvos istorijos pusę ir sužinosite, kaip vakarų Lietuva priešinosi okupantams. Pačioje Basanavičiaus gatvės pabaigoje Kairėje išvyste vieną gražiausių Lietuvoje neogotikinę bažnyčią. Drąsiai užeikite į jos vidų ir pasigrožėkite interjeru. Na, o dešinėje pusėję matosi katik renovuotas Palangos Kurhauzas – tai Pirmasis Palangos restoranas ir viešbutis nebyliai žymintis kurorto raidos pradžią. Važiuodami Vytauto gatve Atsidursite prie Gintaro dirbtuvių kur galėsite pamatyti kaip iš gintaro gaminami papuošalai. Šalia dirbtuvių yra įvažiavimas į Palangos botanikos parką, mėgaukitės vaizdu ir vienu gražiausių lietuvos Parku, kuriame išvysite Kristaus statulą, Gintaro muziejų ir pagoniškajį Birutės kalną. Aplankę Birutės kalną lengvai rasite Meilės alėją kurią pravažiavus grįšite prie Palangos tilto.

Jei įspūdžių mažoka, kelionę tęskite važiuodami tuo pačiu keliu toliau, pravažiuosite žymųjį Palangos upelį “Ronžę”. Važiuojant pušynų išvysite įvairių įdomybių, kol privažiuosite Naglio kalną. Tai legendų ir skirtingų tautų bandyta užvaldyti vieta, kurioje dabar tiesiog stūkso kopa. Atmosfera ten žavinti.

Dviračių maršrutas telefone